Zapraszamy 28 maja 2023 na Mierzęcin Horse Show

28 maja 2023 roku o godzinie 12:00 zapraszamy miłośników koni i konkurencji jeździeckich na Mierzęcin Horse Show do Pałacu Mierzęcin Wellness & Wine Resort. Po trzech latach przerwy mamy przyjemność ogłosić, że jedna z najpopularniejszych konnych imprez regionu wraca do kalendarza wydarzeń pod zmienioną nazwą. Dawne Święto Konia, cykliczna impreza, która co roku cieszyła się niesłabnącą popularnością i przyciągała tysiące Gości wraca w odświeżonej formule.

Miłośnicy koni i sportów jeździeckich, a oraz Goście szukający ciekawego sposobu na spędzenie niedzieli mogą liczyć na wiele atrakcji. W programie znajdują się m.in. regionalne i towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody (klasa L, P, N oraz mini LL,LL80 i LL90 ). Podczas Mierzęcin Horse Show swoje nietuzinkowe umiejętności w kaskaderskim show zaprezentuje grupa wyjątkowych jeźdźców z ApolinarskiGroup. Pokaz odbędzie się dwukrotnie o godz. 12:15 oraz 17:00.Po raz pierwszy w historii imprezy jej finał uświetni koncert muzyczny. O 18:00 zagra i zaśpiewa finalista The Voice of Poland Senior – Wojciech Mickunas.

Mierzęcin Horse Show, organizowane od 2002 roku jako Święto Konia, na stałe weszło do kalendarza najważniejszych letnich imprez w regionie. Przyciąga nie tylko świat jeździecki i miłośników koni, lecz również całe rodziny, które znajdują tu idealne warunki aby spędzić w majątku czas. Rozległe tereny zielone, restauracja, lodziarnia i liczne stoiska z jedzeniem i napojami, atrakcje dla całych rodzin i pokazy to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na odwiedzających.

 

PROGRAM Mierzęcin Horse Show

 

8:00 Towarzyskie Zawody w Skokach przez Przeszkody ( klasa mini LL, LL80, LL90)

12:00 Oficjalne rozpoczęcie MIERZĘCIN HORSE SHOW

12:15 Pokaz kaskaderski APOLINARSKI GROUP

13:00 Regionalne zawody w Skokach przez Przeszkody (klasa L, P)

15:30 Grand Prix Pałacu Mierzęcin (klasa N)

17:00 Pokaz kaskaderski APOLINARSKI GROUP

18:00 Wieczór muzyczny z Wojciechem Mickunasem, finalistą Voice of Poland Senior

 

www.palacmierzecin.pl

Pałac Mierzęcin Wellness & Wine Resort

Mierzęcin 1; 66-520 Dobiegniew

woj. Lubuskie

e-mail recepcja@palacmierzecin.pl

Dodatkowe informacje:

Patryk Kozajda

tel. 691 724 735

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków otrzymanych z Urzędu Marszałkowskiego województwa lubuskiego