Ranking najpiękniejszych atrakcji w Polsce ! Głosuj na Lubuskie atrakcje

Lubuskie atrakcje 

  1. w kategoriiParki Rozgrywki Majaland Kownaty
  2.   w kategorii Przyrodnicze azyle  Park Narodowy Ujście Warty i Geopark Łuk Mużakowa
  3. w kategorii  Atrakcyjne miasta  Zielona Góra
  4. w kategorii Atrakcje UNESCO w Polsce  Park Mużakowski UNESCO

Głosowanie i inne niezbędne informacje znajdują się pod adresem: https://www.topatrakcje.pl

Top Atrakcje 2021 - turystyczne hity lata!

Top Atrakcje 2021 to już dziesiąta edycja prestiżowego plebiscytu, w którym Użytkownicy popularnego portalu PolskieSzlaki.pl wybierają najlepsze atrakcje w Polsce czyli turystyczne hity tego lata! Wyniki rankingu polskich top atrakcji stają się wspaniałym pomysłem na letnie wyjazdy bliższe i dalsze. W eliminacjach pojawiło się 64 miejsc, a wśród nich zarówno popularne atrakcje chętnie odwiedzane przez turystów, jak i takie, które czekają na swe odkrycie. Każda natomiast warta jest uwagi!

Kategorie i terminy Top Atrakcji

Kategorie rankingu Top Atrakcje to: Nowości i odkrycia, Zamki i pałace, Parki Rozrywki, Rekreacja rodzinna, Wysiłek i satysfakcja, Atrakcyjne miejscowości oraz Atrakcje UNESCO w Polsce. Głosowanie trwa od 21 maja do 20 czerwca 2021. Ostatecznie wybranych zostanie 8 równorzędnych, najlepszych atrakcji w Polsce. Tak więc jeszcze przed wakacjami poznamy tegoroczne top atrakcje. Głosować może każdy Internauta, nie jest wymagana rejestracja. Wybieraj top atrakcje 2021 na stronie: https://www.topatrakcje.pl

W tym roku plebiscyt Patronatem objęli: Dolnośląska Organizacja Turystyczna, Śląska Organizacja Turystyczna, Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna, Lubuska Regionalna Organizacja Turystyczna oraz Warszawska Organizacja Turystyczna oraz kilka blogów podróżniczych.

Organizatorem plebiscytu Top Atrakcje jest popularny portal podróżniczy https://www.polskieszlaki.pl, który od 2005 roku z maleńkiej strony hobbystycznej stał się jednym z najlepszych i najpełniejszych przewodników po Polsce! Już od 16 lat tworzony jest przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. W sezonie portal notuje nawet 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym portal ma blisko 40.000 Fanów, a na Instagramie 3.400 Obserwujących. Oferuje też bardzo prężne i przyjazne Forum oraz tysiące fotorelacji Krajtroterów.

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków otrzymanych z Urzędu Marszałkowskiego województwa lubuskiego