Pałac Mierzęcin Wellness & Wine Resort

Polski

PAŁAC MIERZĘCIN NOVOL SP.ZO.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

 

Usługa noclegowa

Spa, winnica, bowling, basen, stadnina koni, restauracja

Rozległy majątek na skraju Puszczy Drawskiej – Pałac Mierzęcin ponownie został otwarty dla Gości. Słynący z winnicy i wyjątkowych win znalazł już swoje miejsce w sercach enoturystów z Polski i zagranicy. Mimo ograniczeń związanych z obecną sytuacją, możecie tu korzystać z bezpiecznej oferty rekreacyjnej – jazdy konnej, kortów tenisowych, wypożyczalni rowerów i sprzętu wędkarskiego. To również raj dla ceniących spokój i ciszę. 200 ha parków, ogrodów, łąk i lasów a w nich trasy rowerowe, biegowe i Nordic Walking – w takim otoczeniu, każdy znajdzie ukojenie. Nie zapominajmy o Restauracji Destylarnia z szefującym jej Pawłem Salamonem, zdobywcą Kulinarnego Pucharu Polski. Tu tradycja spotyka się z nowoczesnością a świeżość i jakość są najważniejsze. Więc jeśli marzy Wam się bezpieczny wypoczynek, blisko natury ale z odrobiną luksusu to to jest właściwe miejsce.

Goście mają do dyspozycji eleganckie pokoje utrzymane w ciepłej kolorystyce. Udogodnienia dostępne w każdym z nich obejmują telewizor oraz łazienkę z prysznicem.

Obiekt Pałac Mierzęcin Wellness & Wine Resort jest położony w miejscowości Mierzęcin, zaledwie 500 metrów od Jeziora Mierzęckiego. Oferuje on rozmaite zabiegi odnowy biologicznej oraz zajęcia rekreacyjne, takie jak gra w golfa, jazda konna czy łucznictwo. Na posesji znajduje się rozległa winnica, w której produkowane są wina. Działające na miejscu centrum spa oferuje zabiegi na twarz i ciało. W ich trakcie wykorzystywane są winogrona. Zabiegi należy rezerwować z wyprzedzeniem. Obiekt dysponuje też kortami tenisowymi oraz krytym basenem. W wolnej chwili Goście mogą pograć w bilard. Okolica jest wymarzonym miejscem dla miłośników wędkowania, kajakarstwa, nordic walkingu i rowerowych wycieczek.
Dla najmłodszych przygotowano plac zabaw oraz pokój zabaw z zabawkami i grami. W kręgielni wydzielono też tory dla dzieci.

 

66-520 Dobiegniew

Mierzęcin 1

https://www.palacmierzecin.pl/    

tel. 609 224 925 

recepcja@palacmierzecin.pl    

marketing@palacmierzecin.pl
 

Lokalizacja: 

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków otrzymanych z Urzędu Marszałkowskiego województwa lubuskiego