NEWLAND-WOJTOWICZ.DE RADOSŁAW WÓJTOWICZ- Agroturystyka

Polski

Agroturystyka NEWLAND WÓJTOWICZ

Oferujemy Gościom pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe. Jednocześnie na kwaterze może nocować 40 osób. Do dyspozycji gości zostały przygotowane pokoje z łazienkami oraz pokoje z dostępem do łazienki. Położenie poszczególnych pokoi pozwala na to aby potraktować je jako dwa oddzielne mieszkania wakacyjne, które mają oddzielne wejścia oraz dostęp do aneksu kuchennego. Do dyspozycji gości jest salon wypoczynkowy oraz taras. Zapewniamy pełne wyżywienie.

Organizujemy spływy malowniczymi rzekami Pliszką i Ilanką. Proponujemy ciekawe trasy wśród pięknych krajobrazów województwa lubuskiego. Oferujemy sprzęt najwyższej klasy.
NEWLAND WÓJTOWICZ położone jest w pobliżu Puszczy Rzepińskiej na Ziemi Lubuskiej. Aby dojechać do gospodarstwa należy zjechać z autostrady A2 na zjeździe w miejscowości Torzym. Przyjedź do Debrznicy, a odnajdziesz równowagę, ukojenie dla duszy i ciała. Masz do Nas tylko godzinę drogi z Poznania, Berlina, Zielonej Góry. W zasięgu ręki czeka na Ciebie wiele ciekawych do zwiedzenia miejsc. Dla dzieci oferujemy zabawę na dworze. Polecamy Państwu szczególnie aktywny wypoczynek, np. korzystanie z basenu (dostępny na zapytanie), grę w darta, spływy kajakowe. Latem można odbywać rowerowe wycieczki do pobliskiego Łagowskiego Parku Krajobrazowego, uprawiać sporty i bawić się przy ognisku. Polecamy zwiedzanie Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego – zwiedzanie Bunkrów – (www.bunkry.pl), wycieczkę do 15 km oddalonego od Debrznicy parku rozrywki Majaland Kownaty. Z Debrznicy do Gądkowa Wielkiego biegnie między lasami i polami spokojna asfaltowa droga, polecamy ją szczególnie dla osób kochających jazdę na rolkach. Asfalt jest gładki jak stół, a odcinek w dwie strony liczy 10 km.

66-235 Torzym

Debrznica 32

www.kajaki24.eu

debrznica@gmail.com

tel : +48 604425662,+48  683 413219,   +48 696 096 017

Lokalizacja: 

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków otrzymanych z Urzędu Marszałkowskiego województwa lubuskiego