Dom Noclegowy Zacisze -PW Zacisze

Polski

Dom Noclegowy  Zacisze -PW Zacisze

Przygotowaliśmy dla Państwa 22 miejsca noclegowe w pokojach 1, 2, 3 oraz 4 osobowych. Każdy jasny i przestronny pokój wyposażony jest w łazienkę, telewizor oraz dostęp do bezpłatnego WI-FI. W cenie noclegu, bez żadnych ukrytych opłat dostępne do pobrania w recepcji jest dodatkowe wyposażenie łazienki (ręcznik, suszarka, mydło, papier).

Dla gości hotelowych serwujemy śniadanie oraz wyśmienitą kawę.
Udostępniamy również osobny aneks jadalniany z własną kuchnią

Nasza lokalizacja sprawia, że jesteśmy idealną bazą dla bliższych i dalszych wycieczek w regionie. Od drogi krajowej nr 29, czyli trasy Słubice – Zielona Góra dzieli nas 300 m. W odległości 20 km znajduje się port Świecko oraz zjazd na autostradę A2. W odległości 24 km znajduje się stacja PKP w Rzepinie, a do najbliższego popularnego supermarketu można dojść w 2 minuty.

Na terenie całego hotelu zapewniamy bezpłatny dostęp do sieci WI-FI. Dla zmotoryzowanych gości dostępny jest obszerny, bezpłatny i monitorowany parking. Rodziny z dziećmi znajdą dla siebie plac rekreacyjny z miejscem do grillowania, czy biesiadowania przy ognisku. We wszystkich pomieszczeniach natomiast obowiązuje zakaz palenia. Posiadamy też własny punkt ksero oraz świadczymy usługę prania.

69-108 Cybinka

Kościuszki 8

http://www.zaciszecybinka.pl/

zaciszecybinka@wp.pl

Tel: +48 512428287

Lokalizacja: 

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków otrzymanych z Urzędu Marszałkowskiego województwa lubuskiego