CZAS NA LUBUSKIE - Pałac Wiechlice

Polski

Pałac Wiechlice – rodzinne miejsce szczęśliwości, doskonałe na ucieczkę przed zgiełkiem i pędem dnia codziennego tu czas płynie inaczej. Zadbany park, prywatna piaszczysta plaża dają gościom możliwość odpoczynku od codzienności i złapania chwili oddechu od codziennych spraw zawodowych. Znajdą tu dla siebie rozrywkę zarówno osoby, które chcą wypocząć, znaleźć ukojenie oraz całe rodziny, które szukają idealnego miejsca na spędzenie czasu rodzinnie-aktywnie. W ogrodzie są trampoliny, leżaki i hamaki, boisko do siatkówki plażowej, mini golf i staw wraz ze sprzętem wodnym. Pałac Wiechlice udostępnia najmłodszym gościom całoroczną salę zabaw (250m2), gdzie znajdują się zabawki edukacyjne, rozwojowe, zręcznościowe i sprawnościowe. Starsi skorzystają z kręgielni, w której mogą zorganizować zawody w bowlingu.

Restauracja Pałacu Wiechlice to miejsce, które uwodzi swoim niepowtarzalnym klimatem i wyśmienitym lokalną kuchnią. W Pałacowej Restauracji wykorzystywane są świeże produkty pochodzące z najlepszych w regionie gospodarstw ekologicznych oraz własne wyroby. Goście mogą rozkoszować się wyśmienitymi daniami tradycyjnej kuchni polskiej.

Strefa Wellness to 1200m gdzie mieści się przepiękny, klimatyczny basen wyposażony w szereg atrakcji. Dzięki bardzo dobrze rozwiniętej i wyposażonej strefie SPA&Wellness goście mają możliwość skorzystania z autorskich zabiegów i rytuałów do których wykorzystywane jest bogactwo pałacowej winnicy, ogrodu i zielnika. Skuteczność zabiegów osiągana jest dzięki starannemu wyselekcjonowaniu kosmetyków i ich indywidualnemu doborowi do potrzeb skóry.

więcej na

www.palacwiechlice.pl

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków otrzymanych z Urzędu Marszałkowskiego województwa lubuskiego