CZAS NA LUBUSKIE-Ośrodek sportowo-rekreacyjny

Polski

WOSIR Drzonków to ośrodek sportowo-rekreacyjny, w którym sport zawodowy łączy się z amatorskim. Idealne miejsce na aktywne spędzenie czasu, nie tylko w rodzinnym gronie. Niezależnie od pory roku, umiejscowienie bazy sportowo- rekreacyjnej pozwala cieszyć się pięknem natury otaczających go lasów i stawów.

 

NIE TYLKO DLA SPORTOWCÓW

Zajęcia fitness, tenis ziemny i stołowy, siatkówka plażowa, Boccia, strzelectwo laserowe, jazda konna, pływanie – niezależnie czy uprawiasz sport od lat czy chcesz rozpocząć naukę w WOSiR Drzonków czeka na Ciebie sztab doskonałych trenerów i instruktorów.

 

ATRAKCJE DLA DZIECI

Dzieci mogą korzystać z placów zabaw, zewnętrznego stołu do tenisa stołowego, a w okresie letnim kompleksu pływalni odkrytych. Dla najmłodszych klientów przewidziano możliwość podjęcia nauki lub jednorazowej przygody z dowolnie wybranej dziedziny sportu (jazda konna, strzelectwo, pływanie, tenis, tenis stołowy, pięciobój). Dla chętnych zorganizujemy urodziny w duchu sportowej rywalizacji prowadzone przez animatora. Grupom zorganizowanym proponujemy skorzystanie z naszej oferty sportowej oraz usługę animacji spotkań.

BON TURYSTYCZNY

Płatność bonem turystycznym możliwa jest w przypadku pobytu dziecka:

• na półkoloniach zimowych lub letnich WOSiR Drzonków;

• na obozie sportowym mającym miejsce w WOSiR Drzonków;

• na terenie ośrodka z noclegiem i wyżywieniem.

 

BAZA NOCLEGOWA

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE 

OFERTA DLA FIRM

UDOGODNIENIA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

DLA SPORTOWCÓW

więcej na www.drzonkow.pl

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków otrzymanych z Urzędu Marszałkowskiego województwa lubuskiego