6. edycja Turystycznych Mistrzostw Vlogerów -ruszyła

Ruszyła 6. edycja Turystycznych Mistrzostw Vlogerów. Tym razem vlogerzy ukażą piękno polskich regionów w wiosennej odsłonie. Podobnie jak w poprzednich latach liczymy na współpracę z Państwem podczas trwania wydarzenia.

Akcja, którą organizuje Polską Organizację Turystyczna, skierowana jest do twórców, którzy swoje relacje z podróży przedstawiają w formie filmów publikowanych na autorskim kanale YouTube (z min. 1 tys. subskrybentów). Na każdego z finalistów czekają nagrody pieniężne.

W pierwszym etapie YouTuberzy mogą zgłaszać swój udział w Mistrzostwach poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest na stronie internetowej mistrzostwablogerow.polska.travel.

Oceną zgłoszeń zajmie się specjalnie powołana Kapituła, składająca się z ekspertów ds. turystyki, treści internetowych i mediów.

Szesnastu twórców, którzy uzyskają najwyższe oceny, awansuje do 2. etapu, w ramach którego każdy vloger będzie miał za zadanie przygotować i opublikować 2 materiały wideo, jak również przygotować relacje z wypraw po danym regionie w prowadzonych przez siebie kanałach mediów społecznościowych.

Za awans do najlepszej szesnastki oraz wykonanie powierzonych im zadań uczestnicy otrzymają honoraria w wysokości 5 000 zł netto, a na zwycięzców

VI Turystycznych Mistrzostw Vlogerów czekają także dodatkowe nagrody:

• Laureat 1 miejsca – nagroda główna o wartości 15 000 zł,

• Laureat 2 miejsca – nagroda o wartości 8 000 zł,

• Laureat 3 miejsca – nagroda o wartości 5 000 zł.

Zgłoszenia przyjmowane są do 18 maja br.

Szczegóły i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie https://mistrzostwablogerow.polska.travel/.

 

Propozycje tematów dla Blogerów  

WOJEWÓDZTWO LUBUSKIE

a. Lubuskie Parki i Ogrody

b. Militaria (od średniowiecza po ….)

c. Podróż po lubuskich szlakach kulinarnych

regulamin

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków otrzymanych z Urzędu Marszałkowskiego województwa lubuskiego