Przystanek Woodstock

Nazwa „Przystanek Woodstock”, wyrosła z legendy festiwalu w Woodstock i atmosfery epoki dzieci kwiatów. W założeniu impreza ta jest podziękowaniem dla wolontariuszy za ich pracę podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jednakże, jest także zaproszeniem do wspólnej zabawy dla wszystkich którzy pragną wspólnie się bawić przy rockowej - i nie tylko - muzyce, w Akademii Sztuki Przepięknych, Różnego rodzaju Strefach. Festiwal jest zaproszeniem  do wspólnej zabawy dla rodzin, ludzi bez względu na wiek oraz dla osób niepełnosprawnych. 

Festiwal przyciąga również wielu obcokrajowców, w większości z Niemiec, zapraszane są zespoły z całego świata. Jest jednym z najbezpieczniejszych miejsc w Polsce. Festiwal jest w całości bezpłatny dla widzów.

Zmiana nazwy
Pol’and’Rock Festival – festiwal muzyczny organizowany przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy z pieniędzy uzyskanych od sponsorów i z datków. Nazwa „Przystanek Woodstock”, jak o niej mówił Jerzy Owsiak, wyrosła z legendy festiwalu w Woodstock i atmosfery epoki dzieci kwiatów
 

Organizator
Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
ul. Dominikańska 19c,
02-738 Warszawa,
Tel: +48 22 852 32 14, +48 22 852 32 15
https://polandrockfestival.pl/
 

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków otrzymanych z Urzędu Marszałkowskiego województwa lubuskiego